V sobotu 25. 5. 2019 jsme oslavili 110. výročí působení tělovýchovy a sportu v Dolním Bukovsku. Program začal v 10:00 položením věnce u památníku padlých 1. světové války. V 10:30 pokračovaly oslavy mistrovským utkáním mužů proti týmu Kovářov, který je ve skupině na prvním místě. Utkání skončilo nerozhodným výsledkem. Během poločasové pauzy byli oceněni zasloužilí členové a činovníci TJ, kterých bylo celkem šestnáct. Od 13:00 sehráli přátelské utkání členové týmu Arabela s domácím výběrem členů TJ pod vedením kapitána Josefa Kapinuse. Utkání skončilo výsledkem 4:4. Rozhodly až penalty, které vyhrál tým Arabela. Po skončení fotbalového utkání se zábava přesunula do stanu. Zde každý z účastníků týmu Arabela vystoupil se svým programem. Slavnostní den byl zakončen taneční zábavou, o kterou se postarala kapela G-CLUB MUSIC.

Děkujeme organizátorům, sponzorům a všem, kteří se podíleli na přípravě této akce. Zvláštní poděkování patří SDH Dolní Bukovsko za zajištění občerstvení.