V sobotu 25. 7. 2020 se konal IX. ročník tradičního memoriálu Martina Macha. Na místním hřišti změřily síly tři týmy - TJ Lokomotiva Veselí n./Luž., TJ Sokol Vlkov a naše domácí mužstvo.

První zápas začal v 12:30 hodin a proti sobě nastoupil domácí výběr TJ Dolní Bukovsko a TJ Lokomotiva Veselí n./Luž.. Domácí tým se již v 11. minutě dostal do vedení 2:0, ale svůj náskok neudržel a nakonec prohrál 3:5. Veselští sousedé si do tabulky připsali svou první výhru. V tomto zápase se blýskl velmi pěkným gólem kapitán domácího celku Petr Zahradník.

Po krátké pauze nastoupily na trávník týmy z Veselí a Vlkova u Veselí n./Luž.. Hrál se velmi pohledný fotbal a nebylo vůbec poznat, že jsou na hřišti týmy rozdílných soutěžních kategorií. V závěru byl opět šťastnějším tým z Veselí. V tu chvíli bylo rozhodnuto nejen o vítězi celého turnaje, ale také králi střelců. Matěj Ježek posunul svůj tým na první místo v turnaji a sebe nominoval na nejlepšího střelce.

V posledním, třetím zápase se proti sobě postavila družstva TJ Dolní Bukovsko a TJ Sokol Vlkov. Tento zápas nedopadl pro domácí tým příznivě. Naši muži prohráli 0:3.

Po skončení celého turnaje byli všechny týmy a jednotlivci řádně oceněni.

Poděkování patří nejen zúčastněným týmům, zvláště pak TJ Sokol Vlkov, ale hlavně panu rozhodčímu J. Bromovi, který je naším spřízněným rozhodčím.