Další 3 body pro Bukovsko

15.10.2023

Dne 14. 10. se na hřišti v Neplachově odehrálo 9. kolo okresního přeboru, kde si Bukovsko nad Jankovem B spravilo chuť po prohře v Žabovřeskách. Hráči Dolního Bukovska nastoupili hned od začátku na svého protihráče, který ani zdaleka neodhadl jejich kvalitu. V 7. minutě se tak prvním gólem zapsal Pepa Filípek, následně v 10. minutě František Cihla, který započal svůj hattrick. V 15. minutě pak brankář Kuba Vítek vychytal nebezpečnou střelu, kterou na něj vypálil protihráč. Ve 28. minutě pak pokračovala krasojízda Fandy Cihly, který dal svůj druhý gól v tomto zápase. Hráči Dolního Bukovska dále kontrolovali hru, ale po chybě v obraně inkasovali gól ve 45. minutě, střelcem jediné branky pro Jankov B byl Jan Honner. Klání tak bylo po poločase 3:1 právě pro Dolní Bukovsko. Druhá polovina zápasu už nepřinesla takovou gólovou podívanou jako ta první. Několikrát se vystřelilo na obě brány, mezi 70. - 80. minutou se přihnal bouřlivý déšť a svůj hattrick pak v 88. minutě završil sólovou akcí zmiňovaný Fanda Cihla. Bukovsko si tedy z tohoto zápasu odnáší výhru 4:1 a bere důležité tři body. Nejlepšími hráči pro tento zápas byli podle trenéra Jiřího Matouška František Cihla, Jan Bártík a brankář Jakub Vítek. Příští týden v neděli odehraje Bukovsko zápas v Sedleci a fanoušci tak mohou doufat v to, že tým ve své práci nepoleví.