Další body pro Dolní Bukovsko

20.05.2024

Muži z Dolního Bukovska o víkendu zaznamenali další výhru a to 4:0 nad týmem Žabovřesek. Po minulém kole, kdy remízovali se sousedem z tabulky Rudolfovem 3:3 je to tak již sedmý zápas bez porážky. Proti Žabovřeskám předvedli muži dominantní výkon, kdy soupeře pustili pouze k jedné šanci. Do sestavy domácí, i když pouze na první poločas, se vrátil Jakub Vítek, ve druhém ho nahradil mladík Jan Zetocha. Skóre otevřel už v šesté minutě Vojtěch Vejvoda, když mu Pavel Kokeš nabídl míč před prázdnou bránu. Druhý gól přidal ve dvacáté deváté minutě Josef Filiípek, který při napadání odebral míč a ve vápně prostřelil brankáře hostů. Za stavu 2:0 se tak šlo do šatny. Csaplárova past ovšem hostům nevyšla. Hned po poločase, ve 47. minutě prošel Dominik Švanda obranou Žabovřesek a následně přihrál odkrytému Fandovi Cihlovi na vápno, který už měl jednoduchou práci v uklizení míče za záda brankáře. Pojistku na 4:0 přidal v 76. minutě Pavel Kokeš, kdy mu to to brazilsku připravili Ondra Malecha  a Tomáš Venčovský až do vápna. Muži tak stoupají tabulkou výše a ztrácejí už pouze 5 bodů na třetí místo, na kterém se nachází Jankov, který je další soupeř Dolního Bukovska. Pevně věříme, že Dolní Bukovska prodlouží svou sérii a i nadále budou útočit na co nejvyšší umístění v tabulce.