Druhá prohra Dolního Bukovska

28.08.2023

Fotbalisté Dolního Bukovska mají za sebou druhé utkání podzimní části soutěže, kdy opět zavítali na venkovní hřiště, tentokrát do Černého Dubu. Hororový začátek pro Dolní Bukovsko znamenal, že už ve 27. minutě prohrávali 3:0, kdy se za domácí prosadili Kaše Petr, Vančura Jan a z penalty Milan Ďurica. To bylo do poločasu vše. Ve druhém poločase začali naopak aktivněji hosté a do patnácti minut bylo sníženo na 3:2 z pohledu domácích, kdy se nejprve prosadil František Cihla přímo z rohového kopu a nedlouho poté dostal míč do sítě Lukáš Chochol. Bohužel, to bylo ale vše, na co se fotbalisté z Dolního Bukovska zmohli. V sedmdesáté páté minutě dal Milan Ďurica svůj druhý gól a o pár minut později završil hattrick opět z penalty. Na konečné skóre 6:2 završil Milan Horák. Dolní Bukovsko má tak po dvou kolech nula bodů a skóre 3:9. Další herní víkend mají muži Dolního Bukovska až 09. 09., kdy opět jedou na hřiště soupeře, a to do Dřítně. Nejlepší hráči Dolního Bukovska proti Černému Dubu byly František Cihla, Petr Zahradník a Dominik Švanda.