Jasný výhra Dolního Bukovsko

19.11.2023

V posledním kole okresního přeboru se na hřišti v Neplachově potkaly týmy Dolního Bukovska a Lomotivy B. V ne moc příznivém počasí nastoupili lépe hosté, kdy v prvních dvou minutách měli velké šance, ale domácí Tomáš Kovařík a následně Jan Vlach uchránili svou branku. Pak už začali mít v režii první poločas domácí, František Cihla dokázal nejprve skórovat v 5. minutě. Znovu se prosadil ve 12. minutě, kdy Jan Vlach vybojoval míč na brankové čáře soupeře a připravil mu ho na malém vápně. Hattrick dokázal František Cihla dovršit ve 22. minutě po nahrávce od Petra Zahradníka. První poločas tak skončil 3:0 pro domácí. Do druhého poločasu se uklidnilo jak počasí, tak i hra. Domácí v klidu kontrolovali hru a nepouštěli hosty k míči. Dominance vyústila v další gól pro domácí, kdy se tentokrát trefil Pepa FIlípek. Další branku přidal Jan Marek z penalty, který se poprvé prosadil za muže, a to v sedmnácti letech. Na konečných 6:0 upravil Pavel Kokeš, který proti svému bývalému klubu vstřelil svou první branku sezóny. Podzimní část sezóny tak skončila a Dolní Bukovsko skončilo na 6. místě v tabulce. Děkujeme všem fanouškům za jejich přízeň a budeme se opět těšit na jaře.