Muži doma porazili Novou Bystřici 4:2!

26.09.2021

Domácí i hosty trápí velká marodka, takže se očekával opatrnější duel. Nová Bystřice ale začala ze začátku velice aktivně, což vyústilo ve 14. minutě v první branku, kterou po akci z levé strany zakončil na vzdálenější tyč vstřelil Jakub Janoušek. Domácí se nedokázali dostat z tlaku, do kterého je hosté sevřeli, a to vedlo v další vstřelený gól, tentokrát po akci ze středu hřiště od Jiřího Havla ve 25. minutě. 

Po druhé brance se hosté přestali soustředit. Naopak domácí v sobě našli sílu se vzepřít. Po chybné rozehrávce soupeře zakončil s přehledem Lukáš Chochol ve 27. minutě. Za 3 minuty stejný hráč narazil Stanislavu Miřátskému, který si vybojoval sám míč na půlce, doběhl do vápna a zkušeně zakončil. Byla to jeho první branka v dresu Dolního Bukovska, kterou vstřelil ve čtyřiceti pěti letech.  Do poločasu se dokázali domácí ujmout vedení, když se opět prosadil Lukáš Chochol, který vstřelil branku po krásné nahrávce od Jirky Kliky. 3:2 v poločase. 

V poločase, po upozornění od přihlížejících, byl domácími konfrontován hráč hostů. Vše se řešilo téměř hodinu. Rozhodčí a vedoucích mužstev se radili co bude dál. Nikdo nevěděl a bohužel lidská chyba, kterou udělali hosté v zápise ukončila vyrovnaný zápas. Utkání se ovšem muselo dohrát a vše půjde před disciplinární komisi. Druhý poločas byl už hodně pomalý, hráči obou týmů se do ničeho nechtěli pouštět, aby se někdo nezranil.  Gólu se dočkali diváci ještě v 89. Minutě. Vojta Koutský zavezl míč po pravé straně a našel přihrávkou před bránou osamoceného Ondřeje Brůhu. Ten svou šanci proměnil a stanovil tak závěrečné skóre na 4:2. 

Utkání také byl nafotit Andreas Berger, jehož fotky si můžete prohlídnout na webu https://fotbalunas.cz/zapas/344409/galerie.