Muži porazili Ledenice

11.10.2021

Zápas o šest bodů se konal v Dolním Bukovsku. V prvním poločase to nebyl nic moc fotbal. Jedinou velkou šanci měl ve 27. minutě Jan Fencl. Střela zpoza vápna z první letěla přímo k tyči, proti vystřelení gólů byl ovšem domácí brankář Brůha, který vytáhl skvělý zákrok. 

Dolní Bukovsko mělo několik střel, žádná z nich ovšem branku neohrozila. Změnu skóre přinesl druhý poločas. František Hruška zahrál rohový kop na krátko na Václava Kotyzu, který poslal míč do vápna, ten se odrazil od břevna přímo na nohu Ondry Malechy, který už pohodlně zakončil do branky. 

Hosté měli velkou šanci, kdy opět hráč s číslem 10 se dostal před Brůhu, kterého prostřelil. Nicméně Ondřej Malecha stihl míč vykopnout z brankové čáry.

Druhý gól zápasu vstřelil Jiří Klika. Honza Bártík poslal krásnou nahrávku za obranu, kam si Klika naběhl, jedním dotekem obešel brankáře a poté zakončil do prázdné branky.

Perličkou na konci bylo střídání brankářů, kdy se do branky na posledních 5 minut postavil Jakub Vítek, navrátilec, který předtím chytal právě za Ledenice.


3 hvězdy zápasu: Ondřej Malecha, Ondřej Brůha, Petr Zahradník