Na pouť přijeli Třebětice

13.09.2021

V Dolním Bukovsku se slavila pouť a na zápas přijel jeden z horkých kandidátů na postup. Třebětice začali předvádět kvalitu od začátku. Již ve čtvrté minutě zakroutil přesně k tyči míč Martin Kelbler. Další individuální chyba od Dolního Bukovska přišla v 9. minutě. A trestal jí opět stejný hráč. V 16. Minutě to bylo již 3:0. Třebětice předvedli únik po pravé straně, centr do vápna na Davida Keblera. Svůj hattrick završil Martin Kebler o 4 minuty později, přesnou hlavičkou.
Dolní Bukovsko se i nadále snažila hrát a vstřelit alespoň branku. Nicméně obrana Třebětic je k tomu nepustila. I když Bukovsko mohlo mít do poločasu víc střel, ani jedna nešla přímo na branku nebo byla zablokována skvěle pracující obranou. 

Do druhého poločasu Bukovsko nastoupilo v pozměněné sestavě. Ani to ovšem nepřineslo vstřelení branky. Za zmínku z druhého poločasu stojí zákrok Jakuba Vítka, který se do branky Dolního Bukovska vrátil po šesti letech, z 60. Minuty, kdy vytáhl míč letící do šibenice. 
Do konce zápasu se už skóre nezměnilo, ale nedá se říct, že by se utkání už jen dohrávalo, protože oba dva týmy se snažili dát branku.