Pozápasový rozhovor s J. Cihlou

16.10.2020

Byl to tvůj první zápas po zranění, jak ses před ním cítil?

Byl to pro mě zápas po dlouhé době, ale šel jsem do toho s důvěrou trenéra. Nebyl jsem fyzicky připravený odehrát celý zápas, přesto jsem nastoupil s tím, že na hřišti nechám vše a budu se snažit odehrát co nejvíce minut. 

V zápase si vstřelil jedinou branku utkání, a to z penalty. Byl si rozhodnutý, kam to kopneš? Popiš nám průběh.

Většinou penaltu kopu na stejné místo a nic moc neměním. Tentokrát jsem viděl brankáře pohnout se příliš brzy, což mi usnadnilo provedení a nemusel jsem si lámat hlavu s umístěním.

Dolní Bukovsko neprožívá zrovna povedenu sezónu. Co za tím podle tebe stojí?

Na to je těžké odpovědět. Trápila nás zranění, ale to se snad brzy změní. Také nám chybí pověstné štěstíčko v zakončení. Žádný soupeř zatím nehrál tak dobře, aby se nedal porazit. Bohužel pro nás jsou ostatní týmy více gólově produktivnější než my. 

Na fotbal opět dopadla koronavirová pauza, co si o tom myslíš?

Je škoda, že se zase fotbal a ostatní sportovní činnost zastavila zrovna v době, kdy jsem se dal do kupy pro zranění. Dopadla na nás razantní opatření, která jsou nutná, ale zároveň se jim možná dalo předejít dřívějším zakročením vlády.