Pozápasový rozhovor s V. Kotyzou

12.09.2020

V domácím utkání proti týmu AC Buk remizoval tým mužů 1:1. Jediný gól vstřelil Pavel Kokeš. My vám přinášíme rozhovor s Václavem Kotyzou ml., který v Dolním Bukovsku hraje na pozici stopera.

Jak by jsi zhodnotil dnešní zápas?

První půle byla celkem vyrovnaná, z naší strany tam bylo více bojovnosti. Druhá půle byla víceméně v režii Buku. Rozhodčí pískl penaltu, která byla prý mimo vápno. Nemůžeme se spoléhat na to, že rozhodčí pískne všechno. Já si myslím, že bod zlatý.

Hráči Buku si během zápasu stěžovali na výkon rozhodčího a jeho pomezních. Jak to vidíš ty?

Buďme realisté a nalejme si čistého vína podle mě to bylo více připískávání na naší stranu než na stranu Buku.