Prohra v Dřítni

11.09.2023

V sobotu, 9. 9. 20023, hráči TJ Dolní Bukovsko prožili další nešťastné chvíle proti protihráčům v Dřítni. Oba poločasy nabídly několik zajímavých situací, které Bukovsko bohužel nedokázalo proměnit. Neproměňování tutových šancí a chybné ztráty míčů zlomily bukovským hráčům v druhé polovině zápasu vaz. I přes vyrovnaný první poločas bylo Bukovsko potrestáno v 59. minutě Josefem Moudrým. Další nešťastná situace nastala v 84. minutě, kdy byl kvůli nedorozumění a špatnému rozhodnutí rozhodčího potrestán druhou žlutou kartou bukovský hráč Ondřej Malecha. Ani to, že hráči Dolního Bukovska hráli v deseti, nezůstalo bez trestu a ačkoli se snažili sebevíc, na konečných 2:0 v 90. minutě upravil skóre Roman Vo Son. Fanoušci Dolního Bukovska se mohou těšit na další zápas, který se odehraje 16. 9. v Neplachově proti Římovu. Hráči, trenér i fanoušci musí doufat, že konečně dojde k prolomení smolné řady proher a že tým začne konečně proměňovat své šance.