Smolná prohra s Bukem

03.10.2021

V sobotním zápase se potkaly dva týmy ze středu tabulky. Spíše než fotbal, to byla celý zápas nakopávaná. První velkou šanci Dolního Bukovska měl Lukáš Chochol v 15. minutě, kdy zachytil rozehrávku domácích a běžel sám na bránu. Brankář domácích ho ovšem vychytal. 

Ve 30. minutě měli velkou šanci Buk. Tvrdou střelu z 20. metrů pod břevno ovšem brankář Brůha vytáhl fantastickým zákrokem. To bylo v prvním poločase vše. 

Ve druhém poločase hrál spíše Buk. Žádnou vyloženou šanci si ovšem nevytvořil. V 75. minutě přišla další rána pro Bukovsko. Josef Venčovský se dostal do souboje, kde ho trefil hráč domácích přes kotník. Rozhodčí neodpískal ani faul a hráč Dolního Bukovska si ze souboje odnesl nalomenou kost v kotníku.

Jediný gól zápasu vstřelil Filip Opička v 85. minutě. Dostal se k míči po závaru před brankou a ze vzduchu ho trefil levačkou přesně k tyči.

Zápas byl celou dobu vyhecovaný, což se vyhrotilo v 89. minutě. Po rozmíšce u postranní čáry neunesl nervy domácí kapitán Jasanský a odešel dříve do šatny s červenou kartou.


Hráč zápasu: František Cihla