Trpké čekání mužů z Bukovska skončilo!

27.09.2023

V sobotu, 23. 9., se Bukovsko konečně dočkalo první výhry po snad nekonečné řadě prohraných zápasů a promarněných šancí. Hned v 5. minutě odšpuntoval zápas Pepa Filípek prvním gólem a Bukovsko se tak ujalo vedení proti Kamenné. Ta ovšem dokázala ve 36. minutě vyrovnat, střelcem druhého gólu na 1:1. byl Petr Kvasník. Tím však zápas neskončil, druhý poločas nabídl divákům další zajímavou podívanou, kde o góly opět nebyla nouze. Jako v prvním poločase, tak i na začátku toho druhého, ve 47. minutě, trefil Pepa Filípek druhou branku pro Bukovsko, kdy prostřelil vše co mu stálo v cestě a míč uklidil přesně do horního rohu. Na odpověď se nečekalo dlouho, ve 48. minutě skóroval Vlastimil Bašta a stav byl opět vyrovnaný. Po deseti minutách se ale na Bukovsko usmálo štěstí, v 57. minutě zakončil svou střeleckou akci gólem Fanda Cihla a v 68. minutě David Víta. O poslední drama zápasu se postaral domácí hráč Bašta, který 75. minutě zahrával pokutový kop. Navrátilec do branky Jakub Vítek ovšem penaltu chytil a zahnal tak všechny naděje domácích na zdramatizování hry. Hráči pak už jen s klidem kontrolovali hru a konečně brali tři body za výhru s konečným výsledkem 4:2. Za nejlepšího hráče trenér Matoušek označil právě střelce dvou gólů, Pepu Filípka. Všichni budeme držet palce, aby Bukovsko pokračovalo v této pozitivní sérii. O tom se pak přesvědčíme 30.9. na hřišti v Neplachově proti "B" týmu Rudolfova.

Auto článku: Klára Součková