V Borovanech muži ztratili body.

06.11.2023

V sobotu 4. 11. odehráli muži  z Dolního Bukovska poslední venkovní utkání podzimní části sezóny a to v Borovanech. Ty do tohoto zápasu nevyhrály ani jedno utkání a podle průběhu začátku hry to vypadalo, že tomu tak bude i nadále. Dolní Bukovsko mělo tři velké šance, ale nedokázalo je proměnit. Naopak ve 28. minutě se prosadil domácí Matěj Blažek. Skóre se měnilo opět až ve druhém poločase a zase pro domácí. Tentokrát se z penalty prosadil Lukáš Ebenhöh. Hosté dokázali snížit v 69 minutě, kdy se hlavou prosadil Jan Bártík. To bylo bohužel vše. I když Dolní Bukovsko tlačilo zbylých 20 minut Borovany, nedokázali se hosté prosadit a vybojovat aspoň remízu. Domácí tak poprvé v sezóně vyhráli a muži z Dolního Bukovska potvrdili špatnou sérii z venkovních zápasů. Utkání ze strany Dolního Bukovska nebylo povedené, kdy hráči nedokázali najít v první hodině hry zápal, který je provází při domácích utkání. Stejně tak nebylo povedené ze strany trenéra, který po zápase přiznal, že mohl učinit jiná rozhodnutí. Poslední zápas sezóny se odehraje již tuto sobotu v Neplachově proti týmu Loko B. Doufejme, že se muži z Dolního Bukovska vzpamatují a potvrdí kvalitu na domácím hřišti.