Ze Sedlece si Bukovsko odváží bod

24.10.2023

v 10. kole se proti sobě potkali dva týmu ze spodní části tabulky. Bukovsko začalo zápas aktivně a ve dvacáté minutě vedlo 0:2, po gólech Františka Cihly, který prostřelil brankáře domácích z dvaceti pěti metrů a Tomáše Hanzlíka, který vstřelil svůj premiérový gól za Bukovsko. Naštěstí pro domácí se hosté už do konce poločasu neprosadili, ale naopak to byli právě domácí, kdo snížil na 1:2. Druhý poločas nepřinesl zrovna pohledný fotbal a zápas byl velmi často přerušovaný ze strany rozhodčího. Celé to vyvrcholilo situací z 88. minuty, kdy domácí útočník spadnul ve vápně a rozhodčí neváhal odpískat penaltu, kterou proměnil a vstřelil tak svůj druhý gól v zápase Milan Pešek. Za zmínku stojí, že s kapitánskou páskou nastoupil sedmnácti letý Tomáš Kovařík, jako zástupce Petra Zahradníka. Tomáš se toho nelekl a byl jedním z nejlepších hráčů na hřišti, kdy si i připsal asistenci na druhý gól. Dalším hráčem za zmínku stojí Lukáš Chochol, který musel navléct na tento zápas brankářské rukavice a zaskočit tak za zraněné brankáře.

Bukovsko čeká v dalším kole čeká tým Nové Vsi, v sobotu od 14:30 hodin na hřišti v Neplachově.